Teknoloji

Sons of The Forest ekibi bu kadar ilgiyi beklemediklerini açıkladı.

 
Endnight Games tarafından oyuncuların beğenisine sunulan The Forest’ın devamı niteliğindeki hayatta kalma aksiyon macera oyunu Sons of The Forest büyük bir başarıya imza atıyor. İlk etapta tam sürüm olarak çıkması planlanan ancak daha fazla gecikmemek adına erken erişim sürümünde yayınlanan yapım, ilk gününde 2 milyondan fazla kopya sattı. Ayrıca ilk 24 saatte 400.000’den fazla oyuncu eş zamanlı olarak oyunda yer aldı.
 
Ormanın oğulları grup için büyük bir başarı
 
 
 
The Forest oyunu ile büyük bir ivme ve oyuncu sayıları kazanan ekip, devam oyunu Sons of The Forest ile çıtayı biraz daha yükseltmek istedi. Bu bağlamda oyuna ilk oyuna göre daha fazla mekanik, içerik ve iyileştirmeler eklendi. Şu anda oyun erken erişim sürümünde olmasına rağmen oynanabilir durumdadır.
 
Türkçe dil esasına göre çıkış yapan Sons of The Forest şu anda Steam’de 280,00 TL’den satışta. Oyunun erken erişimde ne kadar kalacağı bilinmiyor ancak tam sürüme ulaştığında fiyatının artacağını söyleyebiliriz. Oynamak niyetindeyseniz bu fiyata kaçırmamanızı tavsiye ederim.
 

 

boztepe-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu