Haber

Kırklareli’den kısa bir kesit

Kırklareli Halk Eğitim Merkezi’nde güzel sanatlara hazırlık kursu açılacak.

Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada, kursun 24 Nisan Pazartesi günü başlayacağı bildirildi.

Kurs kayıtlarının devam ettiği yapılan açıklamada, kursun hafta içi her gün 18.00-21.10 saatleri arasında Hamdi Helvacıoğlu İlköğretim Okulu’nda düzenlendiği belirtildi.

Açıklamada, kursun 2 Ağustos Çarşamba günü sona ereceği kaydedildi.

Pınarhisar Meydanı yenilenecek

Pınarhisar Belediye Başkanı İhsan Talay, ilçe meydanını yenileyeceklerini belirtti.

Talay, gazetecilere yaptığı açıklamada, yeni meydan projesinin ilçenin çehresini değiştireceğini söyledi.

Meydan projesine bu yıl başlamayı hedeflediklerini belirten Talay, proje kapsamında Pınarhisar Kaymakamlığı, adliye ve ilçe emniyet müdürlüğü için yeni bir bina yapacaklarını bildirdi.

Meydanların şehirlerin karakterini yansıttığını belirten Talay, yeni projenin tamamlanmasıyla Pınarhisar’ın modern bir semt görünümüne kavuşacağını kaydetti.

Tıbbi cihaz satın alma planlama komitesi toplantısı yapıldı

Kırklareli Sağlık Müdürlüğü Kamu Hastaneleri Hizmetleri tarafından tıbbi cihaz alımı planlama kurulu toplantısı gerçekleştirildi.

Kamu Hastaneleri Hizmet Lideri Nilgün Sema Çomaklı başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Çağdaş Derdiyok, Destek Hizmetleri Başkan Yardımcısı Zeki Kısım, Uzm. Fisun Ceken ve Kırklareli Eğitim ve Araştırma Hastanesi İdari Mali İşler Müdürü Zafer Özcüce katıldı.

Toplantıda, Eğitim ve Araştırma Hastanesi fizik tedavi ünitesinin kapasitesinin artırılması amacıyla tıbbi cihaz planlaması yapıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu