Haber

AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanlığı bünyesinde yeni yönetim kurulu oluşturuldu.

AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanlığı’nda organizasyon değişikliğine gidilerek yeni yönetim kurulu oluşturulduğu bildirildi.

Tepebaşı İlçe Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir’in onayıyla yeni yönetim kurulunun oluşturulduğu belirtildi.

Tepebaşı İlçe Başkanı Emre Aydın, Ahmet Onur Yılmaz, Alaattin İtina, Ayşegül Memnun, Derya Çakır, Emre Akbaş, Emre Ocak, Fazilet Koçak, Ersin Çaltı, Fatih Mehmet Akmeşe, Fikriye Sarıçam, Gültekin Polat, İzzet Erdağ başkanlığındaki yeni yönetim kurulunda , İzzet Ünal. , Kadir Ersöz, Kemal Çankırlı, Muhammed Ali Kaya, Neslihan Ateş, Nevzat Ergün, Nuri Şimşek, Oktay Birgül, Ramazan Alpaslan, Recep Çakır, Samiye Gündüz, Selahattin Akar, Sercan Savaş, Şaban Çakal, Volkan Öztürk, Yağmur Kaplan ve Yılmaz Altsoy aldı yer.

Açıklamada, yeni yönetim kurulunun ilçenin yerel seçim faaliyetlerinde güçlenerek halka daha aktif hizmet sunmayı hedeflediği belirtilerek, “Bu değişikliklerle AK Parti Tepebaşı İlçe Başkanlığı, çalışmalarına devam edecek. Önümüzdeki dönemde daha aktif ve verimli çalışacağız.” Kelime kullanıldı.

Açıklamada görüşlerine yer verilen AK Parti Tepebaşı İlçe Lideri Emre Aydın, Tepebaşı Belediyesi’nin yerel seçimlerde yeni ekibin gücü ve kararlılığıyla AK Belediye ile buluşacağına inandığını vurgulayarak teşkilatlarının kapılarının açıldığını belirtti. tüm ilçe halkına her zaman açık olduğunu ve her türlü destek ve katkıya hazır olduklarını ifade etti.

Aydın, daha güçlü bir Tepebaşı için kararlı olduklarını da belirtti.

kahta-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu